Agroturystyka

    Jeśli chcielibyście państwo spędzić czas w ciszy, spokoju, słuchając śpiewu ptaków i rozkoszując się widokiem malowniczego krajobrazu, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Was !!!

 

   Pragniemy zaprosić państwa do naszego gospodarstwa agroturystycznego w miejscowości Szewnia Górna, położonego w samym sercu Roztocza, czyli pięknego regionu naszego kraju o niepodważalnych walorach turystycznych, środowiskowych i krajobrazowych. Miejscowość, w której znajduje się nasze gospodarstwo posiada bardzo atrakcyjne usytuowanie. Po pierwsze znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pięknych roztoczańskich lasów i  blisko trasy Zamość - Krasnobród, co daje możliwość szybkiego dotarcia do tych miejscowości i wielu innych w okolicy,  gdzie na turystów czeka wiele różnego rodzaju atrakcji. 
 

  Jeśli chodzi o warunki zakwaterowania, to oferujemy państwu w osobnym budynku  bardzo ładne i jasne pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe. W każdym z pokoi znajduje się łazienka, oraz internet z Wi-Fi. A do dyspozycji gości jest także w pełni wyposażony aneks kuchenny z kuchenką do gotowania, lodówką, kuchenką mikrofalową, zlewozmywakiem oraz  kompletem garnków, naczyń i sztućców, w którym można przygotowywać lekkie posiłki.

 

Istnieje możliwość wykupienia śniadań. Cena śniadania 22 zł/osoba. Śniadania przygotowujemy sami z własnych warzyw i owoców lub zaopatrujemy się w zaprzyjaźnionych gospodarstw ekologicznych. Serwujemy również dania ze strusich jaj oraz sami wypiekamy chleb i robimy pyszne powidła z naszych owoców, które podajemy do śniadania

Ceny noclegowe kształtują się już  od 55 zł  za osobę. Za dzieci do lat 2 śpiących z rodzicami, lub we własnym łóżeczku, nie pobieramy opłat.

 

  Serdecznie zapraszamy, a ze swojej strony pragniemy zagwarantować wspaniałą atmosferę oraz wszelką możliwą pomoc, aby Wasz wypoczynek stał się niezapomnianym przeżyciem.
 

Nasze gospodarstwo widziane z lotu ptaka lub bardziej z drona

Atrakcje

 

- 100 m do lasu,

 

- 500 m paintball 

- 5 km - stadnina koni (możliwość       jazdy konnej),

 - 7 km - wyciąg narciarski,

 - 12 km - zalew w Krasnobrodzie    i  Zwierzyńcu,

- 15 km - do centrum Zamościa z      przepiękną starówką (perła         renesansu) i wieloma innymi  zabytkami, oraz dużą ilością a  trakcji kulturalnych,