Nasze gospodarstwo znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie (100m) pięknych roztoczańskich lasów, w których można znaleźć między innymi mnóstwo grzybów i leśnych owoców takich jak np. jagody ale również  poziomki, maliny czy jeżyny.  Spacer lub przejażdżka rowerem leśnymi ścieżkami są niebywale odprężające i przyjemne. Tylko około 4 km. Leśnym duktem dzieli nas od Roztoczańskiego Parku  Narodowego.

Dla dzieci przygotowaliśmy duży plac zabaw z wielką piaskownicą w której znajdują się zjeżdżalnia, huśtawki i różne drabinki do wspinania  a także ulubioną przez dzieci dużą trampolinę. Dla trochę starszych dzieci i dorosłych mamy kosza, tenis stołowy i darta.
 

Po całym dniu latem często upalnym, wieczorem można odpocząć pod zadaszeniem przy stołach biesiadnych. Można też rozpalić ognisko z dużym rusztem na którym bardzo ładnie grillują się kiełbaski i inne ulubione potrawy.

Oczywiście można też podejść do strusi i tam odpocząć w towarzystwie tych pięknych i nie wątpliwie największych ptaków. Podziwiając ich zaloty i tańce godowe a może  uda nam się zobaczyć jak samica znosi jajo?!

Można również przy oczku wodnym podziwiając nasze rybki pływające między nenufarami i słuchając rechotu żab i szmeru wody spływającej z kamieni.